Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Gdynia - sprawdź miejscowy plan miasta Gdynia

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w mieście Gdynia? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Gdynia.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Gdynia.

MPZP Gdynia
Mapa MPZP miasta Gdynia

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego miasta Gdynia. Dowiedz się Jak sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania w Gdyni.

Logo portalu Ongeo.pl
Analiza dowolnej działki Online w 5 minut.
Raport o terenie - dokument z ponad 50 stronami map i zestawień.

MPZP Gdynia

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu miasta Gdynia i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Gdynia prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Gdyni. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu miasta Gdynia.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w mieście Gdynia i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Gdynia obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP miasta Gdynia z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług. Zobacz przykładowy Raport o terenie .

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Gdyni

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gdyni

0

186 planów zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w mieście Gdynia, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Gdynia, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

4492 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Gdyni.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego miasta Gdynia - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w mieście Gdynia z podziałem na lata

Rejestr MPZP Gdynia

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Gdynia. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Uchwała nr XLVII/1451/22 Rady Miasta Gdyni z dnia 23 listopada 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana w Gdyni, rejon ulic Władysława IV i alei Marszałka PiłsudskiegoXLVII/1451/2223-11-2022
Uchwała nr XLVI/1426/22 Rady Miasta Gdyni z dnia 26 października 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części dzielnic: Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo i Orłowo w Gdyni, rejon rezerwatu przyrody „Kępa Redłowska” wraz z otoczeniemXLVI/1426/2226-10-2022
Uchwała nr XLIV/1351/22 Rady Miasta Gdyni z dnia 31 sierpnia 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części dzielnicy Chwarzno-Wiczlino w Gdyni, rejon ulic Chwarznieńskiej, A. Krauzego i T. SzewczenkiXLIV/1351/2231-8-2022
Uchwała nr XLIV/1352/22 Rady Miasta Gdyni z dnia 31 sierpnia 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części dzielnicy Mały Kack w Gdyni, rejon ulic Przemyskiej i L. BądkowskiegoXLIV/1352/2231-8-2022
Uchwała nr XLIII/1318/22 Rady Miasta Gdyni z dnia 22 czerwca 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części dzielnicy Chylonia w Gdyni – tzw. Osiedle MeksykXLIII/1318/2222-6-2022
Uchwała nr XLI/1257/22 Rady Miasta Gdyni z dnia 27 kwietnia 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części dzielnicy Chylonia w Gdyni, rejon ulicy Chylońskiej i placu DworcowegoXLI/1257/2227-4-2022

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Gdyni?

Za prowadzenie rejestru MPZP Gdynia odpowiada prezydent miasta Gdynia. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Gdynia nie obowiązuje, to urząd miasta Gdynia wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Gdyni została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w mieście Gdynia z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w mieście Gdynia na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Gdyni. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny miasta Gdynia!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Gdynia